STŘELCI

1.Jaromír HEBEDA 11
2.Michal KASL 5
3.Daniel STEINER 5
4.Patrik VLČEK 3
5.Václav VANĚK 1
Marek LHOTÁK 1
Jiří KŘÍŽ 1
Jan BUNCÍK 1


TABULKA

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

OP - 8. kolo
Neděle 15.10. od 15:30 h.
Č. NOVÝ JÁCHYMOV - SK CHYŇAVA
sraz ve 14:10 h. u hospody

AUTOBUS PRO FANOUŠKY
ODJEZD V 14:30 h.!!

IV. TŘÍDA - 8. kolo
VOLNO
SK CHYŇAVA "B"

OP DOROSTU - 5. kolo
Sobota 14.10. od 10:15 h.
SPARTAK ŽEBRÁK - SK CHYŇAVA

MLÁDEŽ - INFO V DOLNÍ ČÁSTI STRÁNEK
AKTUALIZOVÁNO 29.9.2017

1932


OP: 8. kolo TJ Čechie Nový Jáchymov - SK Chyňava (16.10.17)

Pondělí v 10:01 | zsml |  "A" tým
ACH TY PRVNÍ POLOČASY!!
8. kolo, Okresní přebor, 15.10.17

 

AUTOBUSEM DO JÁCHYMOVA!

Pátek v 8:26 | zsml |  Klub
BEZ NADSÁZKY SE DÁ ŘÍCT, ŽE TOHLE BUDE VÝJEZD PODZIMU! PĚKNÉ HŘIŠTĚ, VELKÁ DIVÁCKÁ KULISA A DOUFEJME, ŽE I PĚKNÝ FOTBAL. TAK PŘECE NEBUDEŠ SEDĚT DOMA A POJEDEŠ DO JÁCHYMOVA! A KDY SE JEDE? NO PŘECE V NEDĚLI 15.10. VE 14:30 HODIN OD HOSPODY! VEM SI S SEBOU 50 KČ, VLAJKY, ŠÁLY, TRUBKY A VYRÁŽÍME!

B - tým: 7. kolo SK Chyňava - Endeco Zdejcina

Pátek v 8:05 | zsml |  "B" tým
SK CHYŇAVA - ENDECO ZDEJCINA 2:3 (1:1)
b: Kosprd, vlastní
 


OP: 7. kolo SK Chyňava - SK Horymír Neumětely

Pátek v 8:04 | zsml |  "A" tým
SK CHYŇAVA - H. NEUMĚTELY 3:2 (1:1)
b: 2x Hebeda, Buncík

SŽ: 4. - 6. kolo - Králův Dvůr, Drozdov, AFK Loděnice "B"

Pátek v 8:01 | zsml |  Starší žáci
FK KRÁLŮV DVŮR - SK CHYŇAVA 13:0 (9:0)

DROZDOV - SK CHYŇAVA 4:1 (2:0)
b: Hlávka

SK CHYŇAVA - AFK LODĚNICE "B" 4:3 (2:2)
b: 3x Hlávka, Lukášek

B - tým: 6. kolo TJ Vysoký Újezd - SK Chyňava

Pátek v 7:59 | zsml |  "B" tým
TJ VYSOKÝ ÚJEZD - SK CHYŇAVA 2:2 (1:1)
b: 2x Vlček

OP: 6. kolo TJ Karlštejn - SK Chyňava

Pátek v 7:58 | zsml |  "A" tým
TJ KARLŠTEJN - SK CHYŇAVA 3:4 (3:1)
b: 2x Hebeda, Steiner D., Vlček

Další články


Kam dál

INFORMAČNÍ OKÉNKO MLADŠÍCH ŽÁKŮ A STARŠÍ PŘÍPRAVKY!

TABULKA ŽÁCI


Tréninky

ŽÁCI
Pondělí + Středa
od 18:00 hodin na hřišti

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Středa
od 17:00 hodin na hřišti
NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

ŽÁCI

TJ BROUMY - SK CHYŇAVA
Neděle 15.10. od 13:00 hod.
sraz v 11:50 hodin




MLADŠÍ PŘÍPRAVKA



TABULKA STŘELCŮ

žáci

1.Josef HLÁVKA 6
2.Antonín LUKÁŠEK 2
3.David CYNK 1




ml. přípravka