STŘELCI


TABULKA



NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

OP - 1. KOLO
NEDĚLE 28.8.2016 od 17:00 h.
ČL-U BEROUN "B" - SK CHYŇAVA
sraz u hospody v 15:30 h.

AUTOBUS PRO FANOUŠKY
ODJEZD OD DĚLŇÁKU V 16:00 h.
CENA 50,-

IV. TŘÍDA - 1. KOLO
NEDĚLE 28.8.2016 od 17:00 h.
LOCHOVICE "B" - SK CHYŇAVA "B"
sraz u hospody v 15:45 h.

MLÁDEŽ - INFO V DOLNÍ ČÁSTI STRÁNEK
AKTUALIZOVÁNO 25.8.2016

1932


Trenérské okénko 1. kolo

Včera v 22:07 | zsml |  "A" tým
TRENÉRSKÉ OKÉNKO - 1. KOLO

Pár slov trenéra "A" týmu D. Steinera.

 

OP: 1. kolo ČL-U Beroun "B" - SK Chyňava

Včera v 22:05 | zsml |  "A" tým
V Berouně se nám nezadařilo a vracíme se bez bodu.

ČL-U BEROUN "B" - SK CHYŇAVA 2:1 (2:0)
branka: Hebeda

reportáž v týdnu

B-tým: 1. kolo Slovan Lochovice "B" - SK Chyňava

Včera v 22:03 | zsml |  "B" tým
Vstup do sezóny se naší juniorce moc nepovedl. Soupeř byl hratelný, ale nezadařilo se.

SLOVAN LOCHOVICE "B" - SK CHYŇAVA 1:0 (0:0)

reportáž v týdnu
 


Tréninky mládež týden 29.8. - 4.9.2016

Včera v 9:37 | zsml |  Mládež
Rozpis tréninků pro Mladší žáky (Zdeněk Steiner ml.) a Mladší přípravku (Zdeněk Steiner st.)

Mladší žáci (2007 a starší):
Pondělí 29.8.2016 od 18:00 hodin - TRÉNINK
Pátek 2.9.2016 od 17:30 hodin 1. mistrovské utkání - sraz v 16:45 hodin na hřišti.

Mladší přípravka:
Úterý 30.8.2016 od 17:00 hodin TRÉNINK

SP: Hodnocení sezóny 2015 - 2016

Neděle v 14:32 | zsml |  Starší přípravka
HODNOCENÍ SEZÓNY - STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2015 - 2016
Do sezóny se vstupovalo s cílem probojovat se na závěrečný Finálový turnaj a minimálně vyrovnat loňské 5. místo na okrese.
Kádr na to byl dost kvalitní, takže to nebyl nereálný cíl.


Chyňavská tipovačka 9. ročník

Sobota v 19:54 | zsml |  Soutěž
Máme před sebou 9. ročník Chyňavské Tipovačky.
1. místo TRIKO

Nominace na víkendová utkání "A" + "B" 28.8.2016

Sobota v 12:06 | zsml |  Klub
"A" mužstvo - Nominace na víkendové utkání 28.8.2016 od 17:00 hod. s Berounem "B". Sraz u hospody v 15:30 hodin.

Roman Hosnedl, Zdeněk Bauer, Petr Liška, Jan Kulda Lorenc, Zdeněk Steiner, Jaromír Hebeda, Vejvoda Aleš, Venca Vaněk, Patrik Vlček, Honza Buncik, Josef Husák, Marek Lhoták, Martin Bílý, Karel Řehoř, Martin Husák


"B" mužstvo - Nominace na nedělní utkání s Lochovicemi "B" od 17:00 hodin. Sraz u hospody v 15:45 hodin.


Ondřej Grygar, Tomáš Trávnička, Radek Lepič, Jaroslav Pivoňka, Martin Čermák, Jiří Hakl, Richard Matějka, Luboš Jelínek, Jirka Karlíček Bílý,Luboš Aboš Kosprd, Miroslav Krmenčík, Martin Anthony Kšír, Vladimír Laibl, Pepa JenJejí Parpelů, Petr Kropič Kroupa, Michal Kříž

Další články


Kam dál

INFORMAČNÍ OKÉNKO MLADŠÍCH ŽÁKŮ A STARŠÍ PŘÍPRAVKY!

TABULKA ML. ŽÁCI


Tréninky


NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

MLADŠÍ ŽÁCI

PÁTEK 10.6.2016, 17:30 h.
SK CHYŇAVA - SK HUDLICE
Odjezd v 16:15 h.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA



MLADŠÍ PŘÍPRAVKA



TABULKA STŘELCŮ

ml. žáci
1. Josef HLÁVKA 28
2. David CYNK 12
3. Antonín LUKÁŠEK 10
4. Vít ŠINDELÁŘ 8
5. Roman KOHOUT 6
6. Martin HOLEČEK 5
7. Patrik BOUBÍN 2
8. Filip JUNGMANN 1
9. Jan KUČERA 1

st. přípravka
1. Antonín LUKÁŠEK 42
2. Josef HLÁVKA 37
3. Martin HOLEČEK 24
4. David CYNK 11
5. Kryštof BERNARD 5
6. Gustav SOUČEK 5
7. Lukáš NOVÁK 2
8. Radek DVOŘÁK 1

ml. přípravka
1. Kryštof BERNARD 106
2. Jakub PLECITÝ 12
3. Gustav SOUČEK 9
4. Lukáš MEJSTŘÍK 5
5. Jan PLECITÝ 2
6. Lukáš PETŘÍK 2