Zimní příprava: FC Zličín "B" - SK Chyňava (26.3.18)

26. března 2018 v 11:06 | zsml |  "A" tým
GENERÁLKA NA SEZÓNU SE NEPOVEDLA - FACKA V PRAVÝ ČAS?

FC ZLIČÍN "B" - SK CHYŇAVA 7 : 2 (5:0)
B: Štěpán KREJČIŘÍK, Daniel STEINER

Sestava Chyňavy: Dreksler - Buncík (45´Šmíd; 60´Pivoňka), Vejvoda, Lorenc, Petrbok - Lhoták, Vaněk, Krejčiřík, D. Steiner, Z. Steiner (35´Hakl) - Vlček(Praha - Zličín, 18.3.) K poslednímu přátelskému utkání v zimní přípravě jsme vyrazili na Zličín, kde jsme chtěli změřit síly s místním "B" týmem (I. B. třída - Praha). Do utkání jsme šli bez našich útočných borců Kasl, Hebeda a na marodce zůstal i Kříž, takže sestava nebyla 100%-ní, ale i tak odcestovalo celkem silné mužstvo.


V utkání se vyzkoušelo rozestavení 4-5-1, ale moc parády nám to nepřineslo. Soupeř byl rychlejší, aktivnější a na míči chytřejší. Asistent trenéra D. Steiner nám k tomu řekl několik slov - "Do samotného utkání se vstoupilo špatně. V naší hře bylo hodně chyb, nedůraz, špatná obranná činnost, nedostupování hráčů v záložní řadě, atd.. Soupeři stačilo dát kousek prostoru a hodně trestal. Po 20. minutách tu byl výsledek 3:0, což nebylo moc přívětivé." Za tohoto stavu jsme se trošku dostali do hry a snažili jsme se domácí rozehrávku napadat vysoko, avšak stále se nám nedařilo, tak jak bychom chtěli. Dneska to zkrátka nešlo nikomu. Když se k tomu přidá i špatná koncovka, tak je z toho hodně špatné utkání. Utkání nám ukázalo několik věcí, co lze hrát s některými hráči a co nelze. Do mistráků máme týden a je potřeba si na to kvalitně navnadit.Co nám ještě řekl D. Steiner k přípravě, posilám a herní stránce? To si přečtěte níže.


Co se týče přípravy, tak začátek byl hodně dobrý, hráčů chodilo dost a jsem velmi rád, že nás doplňují kluci z béčka a díky tomu je nás na trénincích hodně a dá se vytvářet hodně her. Bohužel někteří zimní přípravu zaspali a je to hodně znát. Tréninkové manko a herní praxe se projevuje a je to vidět při přípravných zápasech. Především bych očekával větší účast od některých hráčů áčka. Veškeré informace o přípravě dostával průběžně trenér Kříž, tak uvidíme, co nám k tomu řekne. Příprava může být jakákoliv, ale jestli pomůže, tak to se uvidí. Zaráží mě fakt, že když si řekneme, kde děláme chyby a budeme se jich snažit vyvarovat, tak jich vytvoříme ještě víc. Dále mi dělá vrásky to, že naše obrana nesehrála ani jedno přátelské utkání v kompletní sestavě. Sehranost a taktické prvky bude hodně složité dohánět v průběhu sezóny. Především v posledním utkání bylo znát, že nám schází útočníci. V tomto směru se zaměříme na tento post a ještě ho možná zkusíme posílit. Když nám vypadne naše útočné duo, tak je to hodně znát a vytrácí se nám klid z kopaček, nepodržíme míč v útočné fázi. Tak uvidíme, jestli ještě někoho přivedeme.

zsml
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama